Generator krzyżówek

Drodzy miłośnicy krzyżówek

Pracujemy nad nową wersją serwisu i chcemy dać tak wiele funkcjonalności przy tworzeniu krzyżówek, jak tylko jest to możliwe. W związku z tym zbieramy wszelkie, nawet najbardziej szalone, pomysły jakie mogą się przydać każdemu twórcy.
Swoje propozycje można wysyłać na adres lub poprzez użycie formularza kontaktowego.

Twórz i osadzaj krzyżówki na swojej stronie internetowej. To jeszcze nigdy nie było takie proste. Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy nasz generator krzyżówek dzięki któremu stworzysz dowolną krzyżówkę i opublikujesz ją na swojej stronie internetowej zupełnie za darmo. Po prostu załóż darmowe konto i sprawdź jakie to proste.

Ustawienia podpowiedzi

Aby odwrócić kierunek, naciśnij spację lub kliknij przycisk:

Po włączeniu tej opcji, klikaj na kolejne kratki z literami, żeby ułożyć z nich rozwiązanie.

Jeśli chcesz wydrukować krzyżówkę , musisz ją najpierw zapisać.
Narzędzie jest w fazie testów. Generowanie krzyżówki może zająć do 50 sekund i nie zawsze kończy się sukcesem.

Jak działa generator krzyżówek

Nasz generator krzyżówek powstał specjalnie z myślą o Tobie i Twojej stronie internetowej. Niezależnie od tego czy chcesz stworzyć krzyżówkę by wysłać ją znajomym, czy też umieścić na swoim portalu użyj naszego generatora i twórz dowolne krzyżówki. Wykorzystaliśmy nasz zasobnik słów by ułatwić tworzenie krzyżówek i udostępniliśmy to niewiarygodne narzędzie zupełnie za darmo. Aby zacząć tworzyć krzyżówkę wystarczy wpisać dowolną literę w pustym polu siatki, a nasz generator podpowie jakie słowa można ułożyć. Spróbuj i zobacz jakie to jest proste i intuicyjne.

Umieszczaj krzyżówki na swojej stronie internetowej

Prowadzisz swoją stronę internetową i chcesz zwiększyć czas przebywania swoich użytkowników online? Nic łatwiejszego! Osadzaj krzyżówki na swojej stronie internetowej i ciesz się zwiększonym czasem przebywania użytkowników na Twojej stronie internetowej. Zwiększony czas pozytywnie wpływa na pozycjonowanie i zwiększa wiarygodność każdej strony internetowej w oczach wyszukiwarki Google, która premiuje serwisy ze zwiększonym czasem przebywania użytkowników. A dzięki osadzeniu krzyżówek zwiększysz ten czas wielokrotnie, gdyż średni czas potrzebny na rozwiązanie jednej dużej krzyżówki to ponad 60 minut.

Wysyłaj krzyżówki do swoich znajomych lub klasy

Niezależnie od tego czy tworzysz krzyżówki dla przyjemności czy też w ramach przygotowania do zajęć dydaktycznych ze swoją klasą użyj naszego generatora i wysyłaj stworzone krzyżówki do wybranych przez siebie odbiorców. Po prostu wpisz adres email i imię, a nasz system zapisze odbiorcę i prześlę Twoją krzyżówkę do wybranej grupy. Co więcej otrzymasz raport z czasem i poprawnością rozwiązania. Wysyłanie krzyżówek do znajomych czy uczniów jest świetnym sposobem na podtrzymanie relacji towarzyskich, ciekawą lekcję dla dzieci lub zwyczajnie zapewnieni rozrywkę osobom starszym.

Prawo własności

Każda stworzona przez Ciebie krzyżówka jest Twoja. W żaden sposób nie wykorzystujemy stworzonych przez użytkowników krzyżówek, wszystkie są do wyłącznego użytku swojego autora. Nie ograniczamy też pola eksploatacji. Możesz je drukować, upubliczniać na zewnętrznych stronach internetowych lub zwyczajnie wysyłać do swoich znajomych. Wszystko co stworzyłeś jest Twoje, ale jeśli chcesz skorzystać z gotowej bazy to również nie jest problem. Baza stworzonych przez nas krzyżówek jest specjalnie dla Ciebie. Możesz również je wykorzystywać w dowolny sposób jedyny warunek to umieszczenie linka prowadzącego do naszego serwisu.